O nás


Náš příběh začal založením sítě holičství Gentlemen Brothers v roce 2014, kdy jsme vytvořili dokonalý svět, kde se zastavil čas, pánové si užívali chvilky jen pro sebe a oddali se kvalitní péči našich profesionálních holičů.


V roce 2020 jsme postoupili ještě o level výše otevřením jedné ze světových poboček Truefitt & Hill. Příběh nejstaršího holičství na světě, uznaný Guinnessovou knihou světových rekordů, začal již v roce 1805 v Londýně. Od řady výjimečných kosmetických produktů až po legendární holičské služby se vyvinulo dědictví a smysl pro inovaci, které dnes označují Truefitt & Hill za světového lídra v oblasti péče o muže. Toto holičství najdete kromě Londýna ve více než 30 světových metropolích, kterými je například Chicago, Toronto, Shangai, Canberra, Bangkok, Sydney či Singapore. V únoru 2020 se k nim přidala i Praha a naše luxusní holičství sídlí přímo na královských Vinohradech.

Za 8 let zkušeností nám pod ruku přišlo tisíce a tisíce zákazníků s různými typy vlasů, kde jsme se setkali s různými problémy, a nejčastějším z nich byla právě alopecie neboli vypadávání vlasů. Rozhodli jsme se tedy, že i tuto problematiku chceme řešit, a tak vznikl GB Aesthetic.

Naše smluvní klinika nese název Health & Beauty a sídlí v tureckém hlavním městě Istanbulu. Proč jsme si vybrali zrovna tuto kliniku? Náš kolega měl několik let problémy s vypadáváním vlasů, s čímž se jako mladý a aktivní muž rozhodně nechtěl smířit, dlouho tak hledal kliniku, která by mu pomohla a vyhovovala jeho potřebám. Po pečlivém hledání vybral právě tureckou kliniku Health & Beauty a po absolvování celé transplantace se rozhodl, že takový servis a kvalitu chce poskytovat našim klientům i ostatním českým pacientům se stejnými starostmi, jako měl on.

Klinika má více než 15 let zkušeností v poskytování svých estetických služeb s téměř 30 000 provedenými procedurami mezinárodním pacientům ze zhruba 80 zemí po celém světě.

Všichni plastičtí chirurgové na klinice jsou na pozici profesora nebo docenta s mnohaletými zkušenostmi, které naši kliniku posunuly na špičku mezi poskytovateli estetických služeb v Turecku. Celý tým lékařů i dalších kolegů se denně stará o to, aby svým pacientům poskytovali ty nejlepší výsledky. Domluvte si s námi termín nezávazné úvodní konzultace zdarma, kde vám vše, co vás bude zajímat, vysvětlíme a s čímkoliv poradíme.

 

Proč zvolit právě nás?

Vstupní vyšetření specialistou v ČR


Jako jediní v ČR poskytujeme vstupní vyšetření vašich vlasů a pokožky hlavy naším vlasovým specialistou, který posoudí, zda je možné bez problémů provést transplantaci.

Prestižní klinika v Turecku se zkušenostmi


Všichni chirurgové na klinice jsou profesoři nebo docenti s mnohaletými zkušenostmi, které kliniku posunuly na špičku mezi poskytovateli estetických služeb.

Profesionální pooperační péče v ČR


Po uplynutí 3 - 4 týdnů po transplantaci poskytujeme také jako jediní v ČR pooperační kontrolu vaší transplantace a profesionální péči vlasového specialisty.  

Žádné platby navíc nad rámec balíčků


U nás víte ihned, kolik vás bude kompletní transplantace stát, všechny služby již máte obsaženy v ceně vašeho balíčku. Jednoduše transplantace vlasů na klíč.